Baby roka SKŠSP 2012 - 2.místo
Najúspěšnější mladý pes zahraničného člena SKŠSP 2013, pes - 1.místo
Najúspěšnější pes zahraničného člena SKŠSP 2014, pes - 1.místo
 
TŘÍDA ŠAMPIONŮ
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
30.05.14 CVP Senec (SK) V3 T.Gargušová (SK)
14.09.14 MVP Lučenec (SK) V1 CAC, CACIB, BOB T.Gargušová (SK)
18.04.15 KV Dětřichov (CZ) V1, Vítěz třídy M.Václavík (CZ)
09.05.15 CVP Lučenec (SK) V1 CAC Z.Lukáčová (SK)
10.05.15 MVP Lučenec (SK) V1 CAC, res.CACIB M.Biroš (SK)
04.07.15 NV Veľká Ida (SK) V2 res.CAC S.Heldová (SK)
05.07.15 MVP Veľká Ida (SK) V2 res.CAC T.Gargušová (SK)
       
TŘÍDA OTEVŘENÁ
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
10.05.14 KV ŠSP Rožnov p.Radhoštěm V2 res.CAC A.Residory (IT)
11.05.14 CS ŠSP Rožnov p.Radhoštěm VD S.Ylä-Mononen (FI)
       
TŘÍDA PRACOVNÍ
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
24.05.14 KV SKŠSP Velký Meder (SK) VD1 R.Bürgi (CH)
11.10.14 ŠV SKŠSP Vrútky (SK) V1 CAC, 2.místo v párech E.Fedorovicheva (RU)
23.05.15 KV SKŠSP Velký Meder (SK) V1 CAC, 3.místo v párech C.Sautebin (CH)
       
MEZITŘÍDA
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
12.10.13 KV SKŠSP Vrútky (SK) V2 res.CAC, 4.místo v párech J.Pinter (HU)
26.10.13 MVP Bratislava (SK) V2 res.CAC J.Štefancová (SK)
27.10.13 MVP Bratislava (SK) V1 CAC J.Matyáš (SK)
03.11.13 MVP Praha (CZ) V2 res.CAC T.Gargušová (SK)
30.11.13 MVP Nitra (SK) V3 T.Havelka (SK)
01.12.13 MVP Nitra (SK) V1 CAC G.Ridarčiková (SK)
05.01.14 NVP Brno (CZ) V O.Vondrouš (CZ)
19.01.14 MVP Trenčín (SK) V2 res.CAC V.Piskay (SK)
29.03.14 MVP Nitra (SK) V1 CAC, res.CACIB M.Biroš (SK)
       
TŘÍDA MLADÝCH
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
02.02.13 MVP Brno (CZ) V4 U.Brathen (DK)
03.02.13 MVP Brno (CZ) V E.Procházková (CZ)
23.02.13 MVP Nitra (SK) V1 CAJC J.Janda (CZ)
24.02.13 MVP Nitra (SK) V2 J.Jandová (CZ)
14.04.13 NVP Ostrava (CZ) V4 V.Piskay (SK)
25.05.13 KV SKŠSP Velký Meder (SK) VD2, 3.místo v párech S.Frisk (S)
31.05.13 CVP Senec (SK) V1 CAJC M.Biroš (SK)
01.06.13 MVP Nitra (SK) V T.Havelka (CZ)
02.06.13 MVP Nitra (SK) V4 M.Lapanja (SLO)
30.06.13 MVP Brno (CZ) V4 B.Natakovic (SRO)
17.08.13 MVP Bratislava (SK) V1 CAJC, BOB C.Pettko (HU)
18.08.13 MVP Bratislava (SK) V2 R.Dakič (SRB)
       
TŘÍDA DOROSTU
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
06.01.13 NVP Brno (CZ) VN1 J.Janda (CZ)
       
TŘÍDA ŠTĚŇAT
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
30.09.12 NVP Brno (CZ) VN1 A.Kochan (PL)
06.10.12 ŠV SKŠSP Varín (SK) VN1 E.Procházková (CZ)