Zahraniční pes roku SKŠSP 1.místo
 
TŘÍDA ŠAMPIONŮ
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
03.10.09 KV Zárybničná Lhota (CZ) V2 res.CAC I.Mioc (HR)
11.10.09 ŠV SKŠSP Čierna Voda (SK) V3 R.Bürgi (CH)
05.12.09 IHA Wells (AT)  V3 G.Ehrenreich (AT)
06.12.09 IHA Wells (AT) V3 R.Bürgi (CH)
24.01.10 MVP Trenčín (SK) V1 CAC, CACIB, BOB P.Řehánek (CZ)
11.04.10 IHA Wieselburg (AT) V1 CACA, CACIB, BOB H.Watschinger (AT)
25.04.10 MVP České Budějovice (CZ) V3 V.Adlt (CZ)
02.05.10 MVP Praha (CZ) V2 res.CAC, res.CACIB M.Magner (CAN)
29.05.10 KV SKŠSP Varín (SK) V2 res.CAC H.Štefancová (SK)
04.06.10 CVP Senec (SK) V1 CAC, BOB H.Blatoňová (CZ)
20.06.10 MVP Brno (CZ) V2 res.CAC, res.CACIB J.Matyáš (SK)
21.08.10 MVP Bratislava (SK) V1 CAC A.Klishas (RUS)
22.08.10 MVP Bratislava (SK) V3 H.Bierwolf (AT)
26.09.10 IHA Tulln (AT) VD S.Frisk (S)
29.09.10 EuroBerner Celje (SLO) V, 3.místo v párech M.Forte (IRL)
30.09.10 European DS Celje (SLO) V S.lovenkjaer (DK)
23.10.10 ŠV SKŠSP Velký Meder (SK) V1 CAC, KV, BOB, BIS Z.Lukáčová (SK)
20.11.10 MVP Nitra (SK) V2 res.CAC N.Jovanovič (SRB)
23.01.11 MVP Trenčín (SK) V1 CAC, CACIB T.Gargušová (SK)
05.02.11 MVP Brno (CZ) V2 res.CAC A.Foss (NOR)
06.02.11 MVP Brno (CZ) V1 CAC, CACIB G.Bodegard (S)
05.03.11 Victory Show Bratislava (SK) V2 res.CAC G.Ridarčíková (SK)
10.04.11 IHA Wieselburg (AT) V2 res.CACA Š.Šinko (SLO)
26.06.11 MVP Brno (CZ) V2 res.CAC, res.CACIB O.Vondrouš (CZ)
25.09.11 IHA Tulln (AT) V2 res.CACA, res.CACIB I.Juhász (HU)
01.10.11 KV Zárybničná Lhota (CZ) V3, 1.místo v párech W.Guellix (DE)
22.10.11 ŠV SKŠSP Velký Meder (SK) V2 res.CAC, 1.místo v párech S.Muthsama (D)
13.11.11 World Champion of Champions Brussels (B) (nezadávala se) J.Gajewski (PL), O.Staunskajer (DK)
08.01.12 NVP Brno (CZ) V J.Jandová (CZ)
04.02.12 MVP Brno (CZ) V4 M.Inzoli (IT)
05.02.12 MVP Brno (CZ) V3 S.Juutilainen (SF)
17.03.12 Krajská výstava Vyškov (CZ) V1, Krajský vítěz M.Václavík (CZ)
15.04.12 IHA Wieselburg (AT) V2 res.CAC, res.CACIB M.-L.Doppelreiter (AT)
       
TŘÍDA PRACOVNÍ
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
05.06.09 CVP Senes (SK) V1 CAC J.Mravík (SK)
28.05.11 KV SKŠSP Remata (SK) V1 CAC, 1.místo v párech I.Juhász (HU)
       
TŘÍDA OTEVŘENÁ
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
10.05.09 MVP Bratislava (SK) V4 M.Biroš (SK)
23.05.09 KV SKŠSP Trusalová (SK) V P.Poduschka-Aigner (AT)
30.05.09 KV Hradec Králové (CZ) V1 CAC I.Juhász (HU)
28.06.09 MVP Brno (CZ) V1 CAC, CACIB M.Luvente (HU)
04.10.09 IHA Tulln (AT) V1 CACA, res.CACIB H.Maissen-Jarisch (AT)
10.10.09 World Dog Show Bratislava (SK) V3 L.Mach (CH)
06.02.10 MVP Brno (CZ) V J.Eberhardt (DE)
07.02.10 MVP Brno (CZ) V2 res.CAC V.Adlt (CZ)
       
MEZITŘÍDA
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
31.08.08 MVP Mladá Boleslav (CZ) V2 res.CAC A.Polgar (CZ)
28.09.08 IHA Tulln (AT) V1 CACA, res.CACIB J.Eberhardt (DE)
18.10.08 ŠV SKŠSP Velký Meder (SK) V1 CAC V.Piskay (SK)
19.10.08 NVP Brno (CZ) V2 res.CAC E.Mayerová (CZ)
02.11.08 MVP Nitra (SK) V1 CAC, res.CACIB G.Ridarčíková (SK)
16.11.08 MVP Praha (CZ) V2 res.CAC K.Řádek (CZ)
10.01.09 NVP Olomouc (CZ) V1 CAC, Národní vítěz, BOB O.Vondrouš (CZ)
25.01.09 MVP Trenčín (SK) V1 CAC, res.CACIB P.Szemraj (PL)
07.02.09 MVP Brno (CZ) V3 R.Kadike-Skadina (LT)
08.02.09 MVP Brno (CZ) V2 res.CAC S.Tripoli (IT)
08.03.09 IHA Graz (AT) V2 res.CACA U.Eisner (AT)
29.03.09 CVP Nitra (SK) V1 CAC, BOB V.Piskay (SK)
05.04.09 IHA Wieselburg (AT) V2 res.CACA F.Kappacher (AT)
03.05.09 MVP Praha (CZ) V3 Z.Sirik (IL)
       
TŘÍDA MLADÝCH
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
10.02.08 MVP Brno (CZ) V4 M.Redlicki (PL)
30.03.08 CVP Nitra (SK) V1 CAJC J.Liptajová (SK)
13.04.08 NVP Ostrava (CZ) V H.Blatoňová (CZ)
20.04.08 MVP České Budějovice (CZ) V1 CAJC J.Matyáš (SK)
10.05.08 KV Rožnov pod Radhoštěm (CZ) VD A.Polgar (CZ)
17.05.08 MVP Bratislava (SK) V4 M.Biroš (SK)
24.05.08 KV SKŠSP Remata (SK) V4 I.Juhász (HU)
29.06.08 MVP Brno (CZ) V1 CAJC L.Ličák (SK)
20.07.08 NVP Mladá Boleslav (CZ) V1 CAJC N.Nekrošiené (LI)
16.08.08 MVP Bratislava (SK) V2 M.Biroš (SK)
17.08.08 MVP Bratislava (SK) V1 CAJC V.Adlt (CZ)
04.10.08 European Dog Show Budapešť (HU) V2 R.Veléz-Picó (Portoriko)
       
TŘÍDA DOROSTU
DATUM VÝSTAVA ZNÁMKA ROZHODČÍ
13.10.07 KV Rožnov pod Radhoštěm (CZ) VN2 M.A.Semik (PL)