Ciro Haf z Jundrova

Agorix Moravicus Thesaurus

Agorix Moravicus Thesaurus

Ciro Haf z Jundrova a Innocent Idea Čierna Hviezda

Agorix Moravicus Thesaurus

Agorix Moravicus Thesaurus

Agorix Moravicus Thesaurus

Ciro Haf z Jundrova a Innocent Idea Čierna Hviezda

Ciro Haf z Jundrova a Innocent Idea Čierna Hviezda

Vrh B

Aurelia Moravicus Thesaurus a vrh B

Aurelia Moravicus Thesaurus

Aurelia Moravicus Thesaurus

Innocent Idea Čierna Hviezda

Otec: Askan vom Rummelsbach

Matka: Ch. Connie z Mladé Vinice

Datum narození: 7.4.2007

Číslo zápisu: CMKU/BSP/5756/07/08

Zkoušky: ZZO, BH, ZOP

Zdraví: DLK 0/0, DKK 0/0

Chovný


Závody:

Datum Kategorie Místo Body Umístění
21.9.2013 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 84b 8.místo
28.9.2013 ZZO Křenovice 42b 5.místo
25.5.2014 ZVV1 (beze stop) Tišnov 93b 7.místo
27.9.2014 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 81b 7.místo
29.11.2014 ZVV1 (beze stop) Osavany 239,5b 6.místo
6.6.2015 Branný závod Zlín - Mladcová 215b 8.místo
12.9.2015 ZVV1 (poslušnost) Rajhrad 83b 3.místo
28.11.2015 ZZO1 Brno - Hády 52b 13.místo
17.4.2016 ZZO1 Hustopeče 64b 8.místo
21.5.2016 Branný závod Zlín - Mladcová 230b 7.místo
15.10.2016 Poslušnost (kombinace ZVV1+2) Rajhrad 62b 8.místo
16.9.2017 ZZO1 Rajhrad   odstoupil

 

Dogtreking:

Datum Závod Kategorie Délka Čas
10-13.4.2014 Šlapanický vlk LONG 84,5 km 31:11
9-12.4.2015 Šlapanický vlk  LONG 88 km 33:28
17-19.7.2015 Stopou strejdy Šeráka LONG 93 km odstoupili jsme
5-8.5.2016 Šlapanický vlk LONG 88 km 35:02
14-16.4.2017 Šlapanický vlk LONG 90 km 35:02

 

Výstavy:

Datum Výstava Třída Ocenění Rozhodčí
15.4.2012 MVP Wieselburg (A) šampionů V2 res.CAC, res.CACIB Maria-Luise Doppelreiter (CH)
17.3.2012 KV Vyškov vítězů V1, VT, KV Miroslav Václavík
5.2.2012 MVP Brno šampionů V3 Saija Juutilainen (FIN)
4.2.2012 MVP Brno šampionů V4 Inzoli Massino (IT)
8.1.2012 NVP Brno vítězů V Jiřina Jandová
PES ROKU SKŠSP 2011 - 1. místo
22.10.2011 ŠV SKŠSP Plauter Kúria (SK) šampionů V2 res.CAC Sieghardt Muthsam (DE)
1.10.2011 KV Zárybničná Lhota vítězů V3  
25.9.2011 MVP Tulln (A) šampionů V2 res,CACA, res.CACIB Anikó Istvánne Juhász (HU)
INTERŠAMPION - C.I.B.
26.6.2011 MVP Brno šampionů V2 res.CAC, res.CACIB Otakar Vondrouš
28.5.2011 KV SKŠSP Remata (SK) pracovní V1 CAC Anikó Istvánne Juhász (HU)
10.4.2011 MVP Wieselburg (A) šampionů V2 res.CACA Stefan Sinko (SI)
5.3.2011 Victory Show Bratislava (SK) šampionů V2 res.CAC MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)
6.2.2011 MVP Brno šampionů V1 CAC, CACIB Goran Bodegard (SWE)
5.2.2011 MVP Brno šampionů V2 res.CAC  
23.1.2011 NVP Trenčín (SK) šampionů V1 CAC, CACIB Ing. Terézia Gargušová (SK)
21.11.2010 MVP Nitra (SK) šampionů V2 res.CAC  
23.10.2009 ŠV SKŠSP Veľký Meder (SK) šampionů V1 CAC, BOB, BIS MUDr. Zita Luikáčová (SK)
30.9.2010 EDS Celje (SLO) šampionů V Svend Lovenkjaer (SK)
29.9.2010 Euroberner Celje (SLO) šampionů V Michael Forte (IE)
26.9.2010 MVP Tulln (A) šampionů VD Svante Frisk (FIN)
SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION
22.8.2010 MVP Bratislava (SK) šampionů V3 Hans Bierwolf (A)
21.8.2010 MVP Bratislava (SK) šampionů V1 CAC  
20.6.2010 MVP Brno šampionů V2 res.CAC, res.CACIB  
4.6.2010 NVP Senec (SK) šampionů V1 CAC, BOB Ing. Hana Blatoňová
29.5.2010 KV SKŠSP Varín (SK) šampionů V2 res.CAC Jana Štefancová (SK)
ČESKÝ ŠAMPION
2.5.2010 MVP Praha šampionů V2 res.CAC, res.CACIB  
25.4.2010 MVP České Budějovice šampionů V3 Vladimír Adlt
11.4.2010 MVP Wieselburg (A) šampionů V1 CACA, CACIB, BOB Ing. Heinz Watschinger (A)
7.2.2010 MVP Brno otevřená V2 res.CAC Vladimír Adlt
6.2.2010 MVP Brno otevřená V  
24.1.2010 MVP Trenčín (SK) šampionů V1 CAC, CACIB, BOB Petr Řehánek
6.12.2009 MVP Wells (A) šampionů V3 Regula Bürgi (CH)
5.12.2009 MVP Wells (A) šampionů V3 Ehrenreich Günther (A)
11.10.2009 ŠV SKŠSP Čierna Voda (SK) šampionů V3  
10.10.2009 WDS Bratislava (SK) otevřená V3  
4.10.2009 MVP Tulln (A) otevřenů V1 CACA, res.CACIB Maisen-Jarisch Heliane (A)
3.10.2009 KV Zárybničná Lhota vítězů V2 res.CAC Igor Mioč (HR)
28.6.2009 MVP Brno otevřená V1 CAC, CACIB  
SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY
5.6.2009 NVP Senec pracovní V1 CAC  
30.5.2009 KV Hradec Králové otevřená V1 CAC Istvánne Juhász (HU)
23.5.2009 KV SKŠSP Trusalová (SK) otevřená V Phyllis Poduschka-Aigner (A)
10.5.2009 MVP Bratislava (SK) otevřená V4 Milan Biroš (SK)
3.5.2009 MVP Praha otevřená V3 Zafra Sirik (IL)
5.4.2009 MVP Wieselburg (A) mezitřída V2 res.CACA Friederike Kappacher (A)
29.3.2009 NVP Nitra (SK) mezitřída V1 CAC, BOB MVDr. Vladimír Piskay (SK)
8.3.2009 MVP Graz mezitřída V2 res.CAC Eisner Uschi (A)
8.2.2009 MVP Brno mezitřída V2 res.CAC Salvatore Tripoli (IT)
7.2.2009 MVP Brno mezitřída V3  
25.1.2009 MVP Trenčín (SK) mezitřída V1 CAC, res.CACIB Pawel Szemraj (PL)
10.1.2009 NVP Olomouc mezitřída V1 CAC, NV, BOB Otakar Vondrouš
SLOVENSKÝ ŠAMPION KRÁSY MLADÝCH
16.11.2008 MVP Praha mezitřída V2 res.CAC Ing. Kamil Řádek
2.11.2008 MVP Nitra (SK) mezitřída V1 CAC, res.CACIB MVDr. Gabriela Ridarčíková (SK)
19.10.2008 NVP Brno mezitřída V2 res.CAC Ing. Eva Mayerová
18.10.2008 ŠV SKŠSP Veľký Meder (SK) mezitřída V1 CAC MVDr. Vladimír Piskay (SK)
4.10.2008 EDS Budapešť (HU) mladých V2  
28.9.2008 MVP Tulln (A) mezitřída V1 CACA, res.CACIB Jochen Eberhardt (DE)
31.8.2008 MVP Mladá Boleslav mezitřída V2 res.CAC Polgar Andraš
17.8.2008 MVP Bratislava (SK) mladých V1 CAJC  
16.8.2008 MVP Bratislava (SK) mladých V2 Milan Biroš (SK)
ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION
20.7.2008 NVP Mladá Boleslav mladých V1 CAJC Natalja Nekrošiené (LT)
29.6.2008 MVP Brno mladých V1 CAJC MVDr. Ľubomír Ličák (SK)
24.5.2008 KV SKŠSP Remata (SK) mladých V4 Istvánne Juhász (HU)
17.5.2008 MVP Bratislava (SK) mladých V4 Milan Biroš (SK)
10.5.2008 KV Rožnov pod Radhoštěm mladých VD Polgar Andras
20.4.2008 MVP České Budějovice mladých V1 CAJC Ing. Jaroslav Matyáš (SK)
13.4.2008 NVP Ostrava mladých V Ing. Hana Blatoňová
30.3.2008 NVP Nitra (SK) mladých V1 CAJC  
10.2.2008 MVP Brno mladých V4 Boris Spoljarič (CRO)
13.10.2007 KV Rožnov pod Radhoštěm dorost VN2  

 

Potomci - krytí:

Chovatelská stanice Fena Vrh Datum narození Počet štěňat (P/F)
Turbr Caca Turbr F 21.2.2009 2 (2/0)
Z ovčích luk Arka Hof Ivet A 29.6.2009 7 (4/3)
Ze Staměřic Wendy Benco H 24.10.2009 7 (4/3)
Z Hodolan Jessie z Hodolan K 26.2.2010 6 (3/3)
Stoplandia (PL) Alexandretta Tasmanska Elite P 13.3.2010 6 (1/5)
Čierna Hviezda (SK) Gerda Čierna Hviezda L 26.4.2010 6 (2/4)
Od Rašovské skály Dara z Kapky štěstí A 15.5.2010 3 (2/1)
Z ovčích luk Arka Hof Ivet B 19.5.2010 6 (3/3)
Z Hábinky Aris od Hamerských lesů B 6.6.2010 9 (6/3)
Z Kudlovských luk Angee z Arendášovy boudy A 31.12.2010 5 (3/2)
Vom Othergateshof Aischa od Mírova A 5.1.2011 8 (4/4)
Čierna Hviezda (SK) Gerda Čierna Hviezda M 26.4.2011 7 (3/4)
Chřibské zátiší Bellis Ev-An-Or A 10.10.2011 8 (4/4)
Judy Abby Eldegi A 10.12.2011 5 (2/3)
Trikolore Fortuna Aschley Trikolore Fortuna C 20.3.2012 7 (4/3) 
 Z Blanenského podhájí Betsy z Račího království C 28.3.2012 1 (1/0) 
Moravicus Thesaurus Innocent Idea Čierna Hviezda A 2.5.2012 5 (3/2)