Agorix Moravicus Thesaurus

Agorix Moravicus Thesaurus

Innocent Idea Čierna Hviezda

Ciro Haf z Jundrova

Ciro Haf z Jundrova a Innocent Idea Čierna Hviezda

Ciro Haf z Jundrova a Innocent Idea Čierna Hviezda

Aurelia Moravicus Thesaurus

Vrh B

Ciro Haf z Jundrova a Innocent Idea Čierna Hviezda

Aurelia Moravicus Thesaurus a vrh B

Agorix Moravicus Thesaurus

Aurelia Moravicus Thesaurus

Agorix Moravicus Thesaurus

Agorix Moravicus Thesaurus

Otec: C.I.B Bauernhof's Teodor

Matka: C.I.B. Delilah z Ochoze

Datum narození: 27.3.2009

Číslo zápisu: CMKU/BSP/7616/-09/09/12

Zkoušky: BH, ZOP

Zdraví: DLK 0/0, DKK 0/0, DM G/A (carrier)

Chovná


Závody:

Datum Kategorie Místo Body Umístění
 28.9.2012 ZZO  Křenovice  40b 10.místo 
3.11.2012 ZZO Kuřim 53b 4.místo

 




 

Výstavy:

Datum Výstava Třída Ocenění Rozhodčí
25.5.2013 KV SKŠSP Veľký Meder (SK) pracovní VD2 Zoltán Baffia (HU)
6.10.2012 ŠV SKŠSP Varín (SK) pracovní V1 Ladislav Kukla
8.1.2012 NVP Brno otevřená V Jiřina Jandová
SUKA ROKA 2001 SKŠSP - 1.místo
22.10.2011 ŠV SKŠSP Kúria (SK) pracovní V1 CAC Dietlind Stingl (A)
1.10.2011 KV Zárybničná Lhota otevřená V  
25.9.2011 MVP Tulln (AT) otevřená V Istvánne Juhász (HU)
26.6.2011 MVP Brno otevřená V Otakar Vondrouš
28.5.2011 KV SKŠSP Remata (SK) pracovní V2 res.CAC Ing. Eva Mayerová
15.5.2011 MVP Bratislava (SK) otevřená V4 Libuše Ubrová
14.5.2011 MVP Bratislava (SK) otevřená VD Horst Kliebenstein (D)
10.4.2011 MVP Wieselburg (AT) otevřená V1 CACA, res.CACIB Štefan Šimko (SK)
23.1.2011 NVP Trenčín (SK) mezitřtída V4 Ing. Terézia Gargušová (SK)
20.11.2010 MVP Nitra (SK) mezitřída V2 res.CAC  
23.10.2010 ŠV SKŠSP Veľký Meder (SK) mezitřída VD MVDr. Ľubomír Ličák (SK)
30.9.2010 EDS Celje (SLO) mezitřída VD Espen Engh (NOR)
29.9.2010 Euroberner Celje (SLO) mezitřída V4 Istvánne Juhász (HU)
26.9.2010 MVP Tulln (A) mladých V2 rec.CACA Svante Frisk (FIN)
4.6.2010 NVP Senec (SK) mladých V1 CAJC Ing. Hana Blatoňová
29.5.2010 KV SKŠSP Varín (SK) mladých V2 Jana Štefancová (SK)
2.5.2010 MVP Praha mladých V3  
25.4.2010 MVP České Budějovice mladých V4 Vladimír Adlt
24.1.2010 MVP Trenčín (SK) mladých V3 Petr Řehánek
11.10.2009 SV SKŠSP Čierna Voda (SK) dorost N4 Ingrid Werhonig (CH)
10.10.2009 WDS Bratislava (SK) dorost VN Ing. Boris Špoljarić (HRV)
3.10.2009 KV Zárybničná Lhota dorost VN1 Ing. Hana Blatoňová